Dom

Leawell Medical Co.,Limited

dobra jakość Dalekiej podczerwieni na sprzedaż
dobra jakość Dalekiej podczerwieni na sprzedaż
Zespół leawell jest pełen pasji i radości. Uwielbiam z nimi pracować. Bardzo profesjonalny dostawca produktów dentystycznych !!!

—— Malik William

Dobra jakość produktów, łatwa procedura. Leawell jest świetny.

—— Jessie

Jestem bardzo usatysfakcjonowany. Dobra obsługa. Nie widzę jeszcze towarów, ale jestem przekonany, że towary są dobrej jakości. Dzięki!

—— zrozumiałem

Im Online Czat teraz

Leawell Medical Co.,Limited

1 2 3 4
Leawell Medical Co.,Limited Leawell Medical Co.,Limited Leawell Medical Co.,Limited Leawell Medical Co.,Limited

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Afryka
Na calym swiecie
Ilość pracowników : 100~200
Coroczne wyprzedaże : 1000-5000
Rok założenia : 2007
pc Export : 60% - 70%
Leawell to firma zajmująca się zaawansowanymi technologiami, która koncentruje się na rozwoju produktów, produkcji, sprzedaży i serwisu produktów do rehabilitacji sprzętu medycznego. Mamy wysokie poczucie odpowiedzialności społecznej, z pozytywną, oddaną, profesjonalną obsługą w każdej rodzinie na świecie, w celu promowania rozwoju zdrowego biznesu. Leawell Science and Technology stoi na punkcie wyjścia, jako wschodząca gwiazda w rozwoju technologii domowego spektrum biologii, stosując się do idei "technologia innowacji spektroskopowych, rozwój terapii nielekowych", opierając się na silnym zespole rozwoju produktu i dużym -skalowa baza produkcyjna, z najwyższej klasy maszynami precyzyjnymi, zaawansowanym sprzętem laboratoryjnym. Po 10 latach gromadzenia doświadczeń i technologii, zebraliśmy grupę ekspertów i profesorów z Tianjin University, Yanshan University, Dalian University, by założyć Instytut Rozwoju Produktów. Tymczasem stosujemy się do koncepcji "zbudowania pierwszej w Chinach marki wysokiej klasy instrumentów terapii rodzinnej", przeszliśmy system zarządzania jakością ISO9001: 2008, ISO13485: 2003 System zarządzania jakością urządzeń medycznych i europejski CE oraz szereg urządzeń medycznych międzynarodowych orzecznictwo.

Dzięki 10-letniemu wysiłkowi, dzięki naszemu oddanemu i profesjonalnemu podejściu, teraz nasza rehabilitacja urządzeń medycznych jest najbardziej kompletnym i różnorodnym w portfolio instrumentów rehabilitacyjnych. A nasze cechy produktu i kategoria są najliczniejsze, również nasz rozwój produktu i projekt produktu są w przedni koniec. Posiadamy zespół ds. Badań i rozwoju sprzętu do badań widma z ponad 10-letnim doświadczeniem, posiadamy rdzeń najnowocześniejszej technologii spektralnej i kilka patentów krajowych, posiadamy również największą serię produktów widma, jesteśmy najbardziej wszechstronnymi producentami Nasza idealna do rozwoju produktów opartych przede wszystkim na konsumentach, zwłaszcza nasze produkty są szeroko stosowane w wielu szpitalach, nasze produkty przeznaczone dla osób starszych z ludzkości. Od projektu produktu, jakości i technologii zmieniła się koncepcja tradycyjnego sprzętu medycznego, który jest zimny i sztywny. Nasze produkty są bardziej modne i łatwiejsze w użyciu niż inne, a technologia wysokiej jakości jest lepsza niż ten sam typ innych produktów. Starannie budujemy największą w Chinach produkcję operatorów sprzętu rehabilitacyjnego, oprócz produkcji własnej marki, jesteśmy również ekspertem produkcji na rynku międzynarodowym i krajowym w zakresie urządzeń medycznych, oferując usługi OEM / ODM / OBM.

Z powodzeniem opracowujemy i produkujemy urządzenia do leczenia widma, dom widma terapeutycznego, urządzenie do terapii dalekiej podczerwieni , lampa TDP , laser półprzewodnikowy, pasek trakcji lędźwiowej , lampa moxibustionowa , aparat terapeutyczny o niskiej częstotliwości, urządzenie do leczenia kości i stawów, urządzenie do fizjoterapii kolana, terapia meridianowa urządzenie, TENS, długopis akupunktury , urządzenie do masażu, urządzenie chroniące przed widmem, inteligentny domowy aparat tlenowy itp., który ma kilka istotnych cech i dobrą skuteczność kliniczną innowacyjnych produktów high-tech, i wygrał w mediach SFDA "quasi" certyfikat czcionki, a także wygrał 20 patentów krajowych. Nasze produkty w ostatnich latach zdobyły China International Health Expo wyróżnione produkty i nagrodę Technology Progress, Outstanding Product Award i inne nagrody. Nasze produkty są sprzedawane w dużych szpitalach krajowych i rehabilitacyjnych, klinikach, hurtowniach sprzętu medycznego, aptekach sieciowych, sklepach ze sprzętem medycznym , sklep z doświadczeniem, salony kosmetyczne, kluby zdrowia i online Ali Baba, Tmall, Jingdong, Taobao, główne apteki, centra medycyny. Nasze produkty są mile widziane przez wielu producentów sprzętu i głównych handlowców w kraju i za granicą oraz produkcji OEM.

Szczegóły kontaktu
Leawell Medical Co.,Limited

Osoba kontaktowa: Ms. Priscilla

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)