Dom ProduktyUrządzenia do terapii światłem podczerwonym

Środki przeciwbólowe Urządzenia do terapii światłem podczerwonym Czerwone światło Temperatura 40-60 ℃

Środki przeciwbólowe Urządzenia do terapii światłem podczerwonym Czerwone światło Temperatura 40-60 ℃

Pain Relief Infrared Light Therapy Devices Red Light Temperature 40-60℃

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Guangdong
Nazwa handlowa: Leawell
Orzecznictwo: ISO
Numer modelu: 301

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 100szt
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: opakowanie kartonowe
Czas dostawy: 5-8 dni
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 1000 sztuk na tydzień
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
Kolor: Biały Lekki: czerwone światło
kształt: Kwadratowy kształt Czas na ciepło: 3-5 minut
Temperatury: 40-60 ℃ pakowania: Opakowanie kartonowe

Lampa grzewcza na podczerwień Lampa termiczna na czerwone światło do łagodzenia bólu mięśni dzięki poprawie krążenia snu

funkcje

  • PROMOCJA KRĄŻENIA KRWI: Większość energii promieni podczerwonych jest absorbowana przez skórę i przekształcana w energię cieplną, co powoduje wzrost temperatury skóry. Ze względu na wpływ ciepła, uwalnianie substancji naczyniowych, napięcia naczyń krwionośnych, płytkich tętniczek i naczyń włosowatych Płytkie naczynia krwionośne i żyły powierzchowne rozszerzają się, poprawiając krążenie krwi.
  • URUCHOM BÓL WE WSZYSTKICH CZĘŚCIACH TWOJEGO CIAŁA: Jeśli masz bóle mięśni, bóle stawów w nogach, plecach, kolanach, ramionach, łokciach, napięciu mięśni lędźwiowych, bólach szyjki macicy, wysypce itp. Będzie to twój najlepszy wybór. Wystarczy zapalić się przez dziesiątki minut każdego dnia, aby złagodzić ból i dyskomfort oraz odświeżyć codzienne życie.
  • ZWIĘKSZENIE METABOLIZMU: Jeśli w twoim ciele występuje zaburzenie metaboliczne, w twoim ciele pojawią się dysfunkcje i pojawią się różne choroby, powodujące uszkodzenie ciała. Nasza żarówka na podczerwień może poprawić krążenie krwi, obrzęki, blaknięcie. Efekt cieplny podczerwieni lampy podczerwieni powoduje ból.
  • ZWIĘKSZENIE REGULACJI CIAŁA I FUNKCJI IMMUNII: Terapia światłem bliskiej podczerwieni przyspieszy rozkład niestabilnych struktur, takich jak martwe komórki. Dzięki efektowi cieplnemu podczerwieni może zwiększyć żywotność komórek, regulować mechanizm neurohumoralny i poprawiać funkcje immunologiczne oraz ochronę immunologiczną i fizjologiczną.
  • DOBRA POMOC RODZICÓW, SZCZĘŚCIE RODZINNE: Daj swoim rodzinom i rodzicom najbardziej intymny prezent, przynieś im zdrowie, a jeśli w ciągu 60 dni pojawią się jakieś problemy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem Amazon, będziemy dla Ciebie pierwszy raz. rozwiązać.

KORZYŚCI Z SERBOWEJ ŻARÓWKI ZASTRZEŻONEJ:
★ DOSTĘPNE: Musisz wydać tylko kilkadziesiąt dolarów na rozwiązanie tej serii problemów z bólem, zamiast wydawać za każdym razem ponad 100 dolarów na specjalną salę fizjoterapeutyczną lub szpital.
★ PRZENOŚNOŚĆ: Możesz leczyć swoje bolesne części w domu, w dowolnym miejscu i czasie, w porównaniu do chodzenia do sali fizjoterapii lub szpitala, co pomoże w skuteczniejszym i szybszym usuwaniu bólu i leczeniu.
★ OŚWIETLENIE JEST WIĘCEJ TERAPEUTYCZNE: Nasze żarówki są profesjonalnymi żarówkami na podczerwień, które mają pozytywny efekt terapeutyczny na obszarach narażonych na ból.


Jak używać:
Po włożeniu wtyczki do gniazda, po włączeniu żarówki, podgrzej ją przez 5 minut, odległość oświetlenia wynosi około 30 cm, a skóra czuje się 40 stopni Celsjusza.

Pakiet zawiera:
1 * żarówka
1 * instrukcja obsługi

Proszę zanotować:
1, pamiętaj, aby nie być zbyt blisko lub dotykać żarówki podczas użytkowania lub tuż po zamknięciu, aby zapobiec poparzeniom skóry.
2, oświetlić twarz, powinien nosić kolorowe okulary lub maskę do oczu, nie może bezpośrednio oświetlić oka, aby uniknąć ciągłego uszkodzenia oka.
3, ze względu na indywidualne różnice, podrażnienie skóry lub inny dyskomfort podczas procesu napromieniowania, należy natychmiast przerwać.

Szczegóły kontaktu
Leawell Medical Co.,Limited

Osoba kontaktowa: Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty