Dom ProduktyUrządzenia do terapii światłem podczerwonym

Lampa zdrowotna na podczerwień TDP, pionowa biała lampa medyczna w podczerwieni, długotrwałe użytkowanie

Lampa zdrowotna na podczerwień TDP, pionowa biała lampa medyczna w podczerwieni, długotrwałe użytkowanie

  • TDP Infrared Health Lamp , Vertical White Infrared Medical Lamp Long - Term Usage
  • TDP Infrared Health Lamp , Vertical White Infrared Medical Lamp Long - Term Usage
 • TDP Infrared Health Lamp , Vertical White Infrared Medical Lamp Long - Term Usage

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: Guangdong Foshan
  Nazwa handlowa: Leawell
  Orzecznictwo: CE
  Numer modelu: 607

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 50-100szt
  Cena: Negotiable
  Szczegóły pakowania: Opakowanie kartonowe
  Czas dostawy: 8-15 dni
  Zasady płatności: T/T
  Możliwość Supply: 1000 SZTUK tygodniowo
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Kolor maszyny: Biały i szary Leczenie ciała: Nogi / ramię / plecy
  Obróbka według temperatury akturalnej: 40-60 centi stopnia Certyfikacja: CE, iso
  Sugerowany czas użytkowania: 30,60 minut dla każdej części Gwarancja: 12 miesięcy

  Lampa termoelektryczna TDP z nowymi kontrolkami cyfrowymi Płyta grzewcza z podgrzewającą płytką podczerwieni dla maksymalnej redukcji bólu

  O produkcie
  • LAMPA TDP DLA ŁATWEGO UZUPEŁNIENIA PAZNOKCI: Od bólu stawów do mięśni, bólu pleców lub bólu spowodowanego zapaleniem stawów, stanem zapalnym, zwichnięciami, tkanką bliznową, urazami tkanek miękkich i innymi podobnymi stanami, wszyscy mogą skorzystać z terapii lampą podczerwieni. Łagodzi ból w zrelaksowany, bezpieczny i wygodny sposób.
  • LAMPA CIEPŁA TDP POPRAWIA KRĄŻENIE KRWI: Światło dalekiej podczerwieni z tej lampy mineralnej TDP może wytwarzać tlenek azotu, rozszerzać naczynia i maleńkie kapilary, co w rezultacie stymuluje krążenie i utlenianie. Pomaga dostarczać składniki odżywcze i naprawiać komórki, a także inicjować detoksykację, która usuwa odpady lub toksyny z całego ciała.
  • TDP DALEKO PODCZERWIENI MINERALNEJ LAMPY CIEPŁA PROMUJE UZDROWIENIE: Za pomocą lampy TDP można otrzymywać niezbędne minerały, które generują liczne biochemiczne korzyści. Twoje ciało potrzebuje witamin i minerałów, aby się zregenerować i leczyć. Kiedy jesteś chory, zraniony lub zmęczony, organizm może nie wytwarzać tych niezbędnych minerałów, które pomagają Ci wyzdrowieć. Głowica lampy TDP posiada utwardzoną płytkę pokrytą tymi kluczowymi minerałami, które dostarczają niezbędnych minerałów do organizmu.
  • FAR PODCZERWIENIE PODCZERWIENI ZWIĘKSZA SYSTEM IMMUNOLOGICZNY: Poprzez ogrzewanie pośrednie, lampa podczerwona wydaje się zwiększać liczbę limfocytów T i białych ciałek krwi w naszym organizmie, które zwalczają liczne choroby. Ulepszone krążenie krwi spowodowane terapią ciepłem na podczerwień pomaga tym komórkom w skuteczniejszym poruszaniu ciałem, podczas gdy białe komórki mogą wykorzystywać tlenek azotu generowany przez światło dalekiej podczerwieni do obrony przed nowotworami.
  • NAJLEPSZE NATURALNE ZABIEGI NA UROJE PAŃSTWA: Dzięki tej mineralnej lampie TDP można uzyskać ulgę w bólu przy jednoczesnym ciepłym, kojącym uczuciu. Możesz użyć tej lampy do terapii światłem w dowolnym miejscu w domu lub zabrać ją do swojego biura. Wystarczy włączyć lampę grzewczą na podczerwień i umieścić ją w miejscu, w którym chcesz skorzystać z terapii w podczerwieni. Rozluźni twoje mięśnie i zrobi wszystkie te cudowne rzeczy wspomniane powyżej, jednocześnie łagodząc ból.  Szczegóły kontaktu
  Leawell Medical Co.,Limited

  Osoba kontaktowa: Manager

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty