Dom ProduktyUrządzenia do terapii światłem podczerwonym

Ulga w bólu Lampa na podczerwień Lampa mineralna Czas życia płyty mineralnej ponad 5000 godzin

Ulga w bólu Lampa na podczerwień Lampa mineralna Czas życia płyty mineralnej ponad 5000 godzin

  • Pain Relief Infrared Light Heat Lamp Mineral Plate Life Time More Than 5000 Hours
  • Pain Relief Infrared Light Heat Lamp Mineral Plate Life Time More Than 5000 Hours
 • Pain Relief Infrared Light Heat Lamp Mineral Plate Life Time More Than 5000 Hours

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: Guangdong Foshan
  Nazwa handlowa: Leawell
  Orzecznictwo: CE
  Numer modelu: 607

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 50-100szt
  Cena: Negotiable
  Szczegóły pakowania: Opakowanie kartonowe
  Czas dostawy: 8-15 dni
  Zasady płatności: T/T
  Możliwość Supply: 1000 SZTUK tygodniowo
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Sugerowany czas użytkowania: 30,60 minut dla każdej części ciała Główny efekt: krążenie krwi
  Funkcja: uśmierzenie bólu, odzyskanie ran Certyfikacja zatwierdzona: CE, ISO
  Materiał maszyny: Z tworzyw sztucznych Żywotność płytki spektrum: ponad 5000 godzin

  Terapeutyczny model podłogowy TDP na podczerwień dla zdrowia i urody

  O produkcie
  • LAMPA TDP DLA ŁATWEGO UZUPEŁNIENIA PAZNOKCI: Od bólu stawów do mięśni, bólu pleców lub bólu spowodowanego zapaleniem stawów, stanem zapalnym, zwichnięciami, tkanką bliznową, urazami tkanek miękkich i innymi podobnymi stanami, wszyscy mogą skorzystać z terapii lampą podczerwieni. Łagodzi ból w zrelaksowany, bezpieczny i wygodny sposób.
  • LAMPA CIEPŁA TDP POPRAWIA KRĄŻENIE KRWI: Światło dalekiej podczerwieni z tej lampy mineralnej TDP może wytwarzać tlenek azotu, rozszerzać naczynia i maleńkie kapilary, co w rezultacie stymuluje krążenie i utlenianie. Pomaga dostarczać składniki odżywcze i naprawiać komórki, a także inicjować detoksykację, która usuwa odpady lub toksyny z całego ciała.
  • TDP DALEKO PODCZERWIENI MINERALNEJ LAMPY CIEPŁA PROMUJE UZDROWIENIE: Za pomocą lampy TDP można otrzymywać niezbędne minerały, które generują liczne biochemiczne korzyści. Twoje ciało potrzebuje witamin i minerałów, aby się zregenerować i leczyć. Kiedy jesteś chory, zraniony lub zmęczony, organizm może nie wytwarzać tych niezbędnych minerałów, które pomagają Ci wyzdrowieć. Głowica lampy TDP posiada utwardzoną płytkę pokrytą tymi kluczowymi minerałami, które dostarczają niezbędnych minerałów do organizmu.
  • FAR PODCZERWIENIE PODCZERWIENI ZWIĘKSZA SYSTEM IMMUNOLOGICZNY: Poprzez ogrzewanie pośrednie, lampa podczerwona wydaje się zwiększać liczbę limfocytów T i białych ciałek krwi w naszym organizmie, które zwalczają liczne choroby. Ulepszone krążenie krwi spowodowane terapią ciepłem na podczerwień pomaga tym komórkom w skuteczniejszym poruszaniu ciałem, podczas gdy białe komórki mogą wykorzystywać tlenek azotu generowany przez światło dalekiej podczerwieni do obrony przed nowotworami.
  • NAJLEPSZE NATURALNE ZABIEGI NA UROJE PAŃSTWA: Dzięki tej mineralnej lampie TDP można uzyskać ulgę w bólu przy jednoczesnym ciepłym, kojącym uczuciu. Możesz użyć tej lampy do terapii światłem w dowolnym miejscu w domu lub zabrać ją do swojego biura. Wystarczy włączyć lampę grzewczą na podczerwień i umieścić ją w miejscu, w którym chcesz skorzystać z terapii w podczerwieni. Rozluźni twoje mięśnie i zrobi wszystkie te cudowne rzeczy wspomniane powyżej, jednocześnie łagodząc ból.

  Lampa TDP to rodzaj terapii dalekiej podczerwieni. Lampa termalna TDP jest często nazywana lampą podczerwoną TDP lub "lampą cudu", ponieważ pomaga w uśmierzaniu bólu i leczeniu bólu pleców, artretyzmu, bólu barku, bólu stawów itp. Lampy podczerwone TDP są podobne do konwencjonalnych lamp podczerwonych, ale nie są takie same. Lampy termoelektryczne TDP tworzą mineralne fale podczerwone, które leczą wiele dolegliwości, z których kilka to bóle kręgosłupa, ramiona, bóle stawów i artretyzm. W przeciwieństwie do innych konwencjonalnych lamp dalekiej podczerwieni, z wyjątkiem stojaka podpierającego i grzejnika, lampa podczerwieni TDP zawiera płytę mineralną. Płyta mineralna jest jednym z kluczowych elementów lampy TDP; Płyta mineralna TDP jest pokryta zastrzeżoną formą mineralną składającą się z 33 elementów niezbędnych dla organizmu człowieka. Gdy płyta mineralna jest podgrzewana do określonej temperatury, emituje ona różne fale elektromagnetyczne o spektrum biologicznym w zakresie 1-25 mikronów, co pozwala na maksymalne wchłanianie przez organizm człowieka. Zaabsorbowana energia wspomaga mikrokrążenie i metabolizm, wzmacnia system odpornościowy oraz zapewnia krótkotrwały i długotrwały uśmierzanie bólu. Obecnie lampy TDP są szeroko stosowane przez akupunkturzystów, terapeutów i osoby cierpiące z powodu bólu. W ciągu ostatnich 16 lat lampy TDP były stosowane w leczeniu milionów pacjentów z różnymi przewlekłymi dolegliwościami na całym świecie. W Chinach ludzie nazywają lampę TDP "Lampą cudu" ze względu na jej niesamowity sukces w leczeniu przewlekłych dolegliwości. Mają udokumentowaną historię sukcesu z klinicznego zastosowania na całym świecie. Jest to technologia drugiej generacji o dalekiej podczerwieni, która oznacza, że ​​jest najnowsza i największa.


  Szczegóły kontaktu
  Leawell Medical Co.,Limited

  Osoba kontaktowa: Manager

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty